Українські медалісти Європейського Юнацького Національного Фестивалю

12 лютого у турецькому Ерзурумі відкрили цьогорічний XIII Європейський Юнацький Олімпійський Фестиваль, у якому беруть участь спортсмени із 34 країн Європи. Кожного дня у різних видах спорту учасники отримують свої нагороди.

Спостерігаючи за дописами на офіційному сайті змагань, бачимо, що у перший день змагалися фігуристи й у короткій програмі киянка А. Гожва показала хороший результат, виборовши 2 місце серед дівчат.

 

13 лютого змагалися представники паралельного гігантського слалому зі сноубордингу. Українські учасники В. Кашелюк і В.-М. Ханас здобули 5 та 6 місця, що за словами тренера зі сноубордингу теж непогано, але”треба ставити найвищу планку, зібратися та йти до кінця”, – зазначив С. Скубенич.

 

Далі із повідомлень бачимо, що у короткій програмі фігурного катання серед хлопців українець Ян Ткаліч зайняв 8 місце, що, за словами його тренера – уже велика перемога, адже “це лише його другий старт”, – повідомив В. Ткаченко.

 

І вже 14 лютого біатлоністка Х. Дмитренко тішить всю Україну срібною медаллю. Зі слів спортсменки, розуміємо, що їй важко далася ця перемога, і вона вдячна усім вболіваьникам за підтримку. “Я дуже щаслива”, – прокоментувала перемогу Христина.

 

15 лютого, після підведення підсумків, киянка А. Гожва таки отримує срібну медаль з фігурного катання серед дівчат.

Третім “сріблом” завдячуємо сноубордисту Г. Мостовенку, який готувався до змагань із сноубордкросу всього два роки і вже показав такий хороший результат.

Пишаємося нашими спортсменами. Бажаємо їм натхнення та наснаги у майбутніх випробуваннях! Чекаємо завершення та підсумків змагань 18 лютого.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.