Українець став чемпіоном світу з боксу у легкій вазі

За Василя Ломаченка у бою проти Хорхе Лінареса хвилювалося багато співвітчизників. Незважаючи на всі труднощі, українець таки здобув перемогу.

 

 

Упродовж десяти раундів перевага переходила від одного бійця до іншого. Ломаченко повну перевагу над суперником отримав у третьому раунді, де показав себе як вправнішим та швидшим за Лінареса. Потім перевагу отримав Хорхе та, завдавши контратакуючого випаду, відправив Василя в нокдаун. Але на цьому бій не закінчився і вже зовсім скоро українець зумів знову повірити в себе та серією важких і точних бокових ударів у десятому раунді виборов перемогу за допомогою нокаута. Саме друга половина цього бою принесла Ломаченку чемпіонство і титул WBA у легкій вазі.

 

 

Окрім цього, українець став чемпіоном світу у трьох вагових категоріях всього за 12 боїв. А це абсолютний рекорд. Він навіть перевершив японця, який досяг схожих результатів, але аж у 18 боях.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.