Українці виборюють перемоги на літній Універсіаді-2017

У китайському Тайбеї триває літня Універсіада – це всесвітні міжнародні студентсько-молодіжні спортивні змагання. Учасники випробовують свої навички у таких видах спорту: стрільба з лука, плавання, бейсбол, стрибки у воду, атлетика, бадмінтон, баскетбол, більярд, футбол, фехтування, ґольф, дзюдо та ін.

20 серпня у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем, український плавець Михайло Романчук виборов “золото”. 21-річний юнак зумів навіть встановити новий рекорд Універсіади, здолавши 400-метрову дистанцію за 3:45:96, пише УНІАН. Варто також зазначити, що хлопець вже увірвався у трійку лідерів на чемпіонаті світу з водних видів спорту та завоював “срібло” на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Потішили також і українські гімнасти Владислав Грико, Петро Пахніюк, Ігор Радивілов та Євген Юденко, виборовши срібну медаль. А Олег Верняєв навіть зумів показати кращий результат на 6-ти снарядах, перевищивши у кількості балів – 87, 15, 122 спортменів.

Пишаємося нашою командою, яка важко боролася за друге місце в командних змаганнях, поступившись Японії, із результатом 257, 9 бала. Натхнення, успіхів та непохитної віри в себе бажаємо українцям, які ще від 19 серпня (відкриття змагань) роблять чудові подарунки Україні до Дня її народження.