Тепер для виготовлення кросівок використовуватимуть 3-D принтери

Такі новітні методи виробництва планують ввести на майбутній фабриці у баварському містечку Ансбах, читаємо в “Українському тижні”. У матеріалі йде мова про те, що “Speedfactory” (так називається ця фабрика), яка належить “Adidas”, запрацює уже в середині 2017 року. Найімовірнішою причиною таких нововведень є здорожчання праці в Азії, де розташовані основні фабрики із виробництва спортивного взуття. До речі, зараз “кросівки виробляють переважно вручну на величезних підприємтсвах”, – пише “Український тиждень”. До того є, потрібно дуже багато часу, щоб розробити нову модель взуття, пошити її, а потім ще й доправити на ринок. У публікації читаємо, що увесь цей клопіткий процес займає більш, як півтора року, а попит на конкретний товар є вже сьогодні.

Після того, як завершать будівництво цієї нової фабрики – і виготовлення ескіза, і тестування, і виготовлення готового продукту, займатиме набагато менше часу. А ще – зменшить кількість хиб та недоліків у самому взутті. Читаємо також, що фанати кросівок дуже зрадіють, адже автоматизоване виробництво дозволить більше експериментувати та створювати “товари іншого вигляду й функціональності”.

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.