Ранкова руханка у Бучачі

А чи робите Ви ранкову зарядку? Бучацька молодь збирається щоранку на стадіоні біля Бучацького інституту менеджменту і аудиту для того, щоб за допомогою  фізичних навантажень разом зарядитися позитивною енергією на цілий день. 

 

 

 

Тут є саме те, що потрібно: і біг, і вправи на всі групи м’язів, але найголовніше – командна робота та спільне проведення часу. А об’єдналися всі завдяки Молодіжному порталу Бучача, який є ініціатором таких цікавих ранків. Кожен приходить сюди добровільно, зважаючи на свої сили та можливості, а разом легше перемогти лінь та постійне “відкладання на завтра”.

 

 

 

Якщо Ви вже давно відкладаєте похід у спортзал, поїздку на велосипеді чи просте качання пресу на потім, то саме зараз маєте унікальну можливість втілити ці задуми у реальність. Потрібно лише прокинутися швидше та прийти (приїхати) о 6. 45 на стадіон коло БІМА. Повірте, позитивні емоції та заряд бадьорості – гарантовано, а о 7.30 ви знову зможете повернутися до звичних справ, але вже з новими силами.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.