Підсумки квітневого футболу: Бучацький район

Можливо, ми й не помічаємо, але футбол у нашому районі розвивається. Про це свідчать участь у різноманітних турнірах та змаганнях місцевих команд.

 

Фото із “Спорту Тернопільщини”

 

 

Так, 1 квітня відбувся швидкоплинний турнір. У Бучачі за визначення першості грали чотири команди: ФК “Бережани”, “Скала-Айва” (Скала-Подільська), ФК “Трибухівці” та бучацький “Колос”. Було зіграно два поєдинки, за результати яких визначалася участь у новому сезоні чемпіонату Тернопільської області. У підсумку, ФК “Бережани” переміг ФК “Трибухівці” з рахунокм 2:0, бучацький “Колос” переграв “Скалу-Айву” – 2:0. Команди, які поступилися та команди-переможці, зіграли між собою внічию, повідомляє “Спорт Тернопільщини”.

 

 

11 квітня у Бучачі для товариського матчу зустрілися бучацький “Колос” і “Бастіон-1427” з села Горішня Вигнанка Чортківського району. Спершу “Колос” впевнено лідирував, забивши у ворота суперника один гол. У другому таймі “Бастіон-1427” зі значними зусиллями таки використав свій шанс. Таким чином, бій закінчився нічиєю.

 

 

13 квітня команда, яка була гостем у Бучачі “Бастіон-1427”, боролася з ФК “Трибухівці”. Матч закінчився нічиєю – 2:2.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.