Перемоги бучацьких гирьовиків

Середина березня – напевно, найкращий час для змагань та конкурсів. Підтвердженням цього є музичні конкурси та спортивні змагання. 17-18 березня у Тернополі відбувся Відкритий чемпіонат Тернопільської області з гирьового спорту.

Близько 40 учасників з 9 команд різних регіонів наої країни показували все, на що здатні. Серед дорослих чоловіки змагалися у двоборстві, естафеті, жінки – у ривку. За повідомленням Mykhailo Dominiuk у “Facebook”, переможцями серед чоловіків у відповідній ваговій категорії стали: Р. Бойко, О. Кузбит, Н. Климчук, Д. Концемал, В. Рудницький. Серед жінок першість здобули Т. Іванів та Х. Винник. У командному заліку І місце посілм спортсмени Бучацького району.