Патріотичний велопробіг у Бучачі

На День незалежності у Бучачі відбувся патріотичний велопробіг “Я люблю Україну”. Стартовою точкою став нещодавно відреставрований знак “Бучач” зі сторони Чорткова. Саме тут учасники зареєструвалися, прослухали інструктаж, ще раз перевірили велосипеди та у супроводі поліції вирушили у невеличку подорож Бучачем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Їхній маршрут розпочася у Трибухівцях, потім вулицею Генерала Шухевича, Галицькою, Торговою, Богдана Хмельницького і від фігурки Матері Божої – Галицькою, закінчився у міському сквері. Під час пробігу більше 20 учасників вигукували патріотичні гасла.

 

 

До фінішу всі приїхали задоволеними та усміхненими. Тут відбулося визначення переможця конкурсу на найкраще патріотичне вбрання велосипеда, нагородою за першість у якому були навушники з чітким звуком та глибокими басами. Будь хто з учасників міг взяти участь у змаганні, для цього потрібно було прийти у вишиванці та у патріотичному стилі прикрасити велосипед. Отож, із сімох учасників конкурсу, до півфіналу потрапили троє: Андрій, Світлана та Катя. Після ще одного випробування – розповіді про Україну, переможцем була обрана Світлана. Справді по-українськи прикрашений велосипед привертав увагу. Спільні фото напам’ять та незабутні емоції – ось заради чого варто брати участь у таких велопробігах.

 

 

 

P. S. Окрема подяка організаторам, які зуміли зробити цей День незалежності по-справжньому яскравим.  

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.