Наш Усик літав, наче метелик, а жалив Гасієва, мов бджола

Саме так можна описати перемогу українського боксера Олександра Усика у поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу у ваговій категорії до 90,7 кілограма.

 

 

Після перемоги над Муратом Гасієвим, боксер залишив за собою пояси чемпіона світу за версіями WBO і WBC, а також отримав пояси WBA Super й IBF. Окрім того, як переможець поєдинку між двома найсильнішими бійцями однієї вагової категорії, Олександр став власником паску журналу “The Ring”. Але, здається, найбільше чим пишається спортсмен – це Кубок Мухаммеда Алі, який стоятиме вдома на почесному місці, що вже підготувала дружина, зазначив Олександр.

 

 

Нагадаємо, що поєдинок фіналу Всесвітньої боксерської суперсерії відбувався у Москві в ніч проти 22 липня. Троє з трьох суддів визнали перемогу у 12-раундному бою за українцем з рахунком – 120:108, 119:109, 119:109.

 

 

Одразу ж після бою Олександр звернувся до всієї України, дякуючи за підтримку та, показуючи трофей Мухаммеда Алі. А коли на рингу підняли його руку, він подумав про Бога, подякував Йому за силу, яку має, пише 24 канал. “Я хочу сказати спасибі тим людям, які були зі мною в таборі, хто мені допомагав. Всім тим людям, які доклали максимум своїх зусиль, щоб я сьогодні переміг. Також дякую своїй сім’ї та дружині”, – наголосив Олександр Усик.

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.