На чемпіонаті Європи зі стрибків у воду 2017 року українці здобули 10 медалей

Цьогоріч чемпіонат Європи зі стрибків у воду відбувався у Києві і зібрав 128 атлетів із 23 країн-учасниць. Спортсмени змагаюлися у 13 дисциплінах. За інофрмацією із Вікіпедії, у прогрма чемпіонаті вперше включили синзроснні стрибки у міксті з 3-метрового трампліна та 10-метрової платформи.

За результатами медального заліку, Україна посіла друге місце, із 10 медалями, з них 3 – “золотa”, 4 – “срібла” та 3 “бронзи”. За підсумками очкового заліку українські спортсмени не лише набрали 244 бали, а й отримали кубок, як найкраща команда.

Серед чоловіків, стрибаючи з однометрового трампліна, першість здобув Ілля Кваша. На трьохметровому трампліні Ілля Кваша виборов “срібло”, а Олег Колодій – “бронзу”. І вже на синхронних стрибках із трохметрового трампліна, хлопці здобули “срібло”. Що ж до синхронних стрибків із десятиметрової платформи, то тут Олександр Горшковозов та Максим Долгов взяли “золото”.

У змаганнях серед жінок, українки також показали непоганий результат: “золото” – Ганна Письменська, “бронзу” – Анастасія Недобіга. Третє місце у синхронних стрибках з десятиметрової платформи подарували Україні Валерія Люлько та Софія Лискун.

Підсумовуючи змішані змагання, варто зазначити, що українці здобули “срібло” у стрибках з десятиметрової платворми – Вікторія Кесар та Станіслав Оліферчик, і в командних змаганнях – Вікторія Кесар та Олександр Горшковозов.