На Бучаччині зустрічали учасників бігу миру заради гармонії

Дізнатися про те, що Бучаччиною бігтимуть учасники міжнародної естафети, було величезним відкриттям. 31 травня 23 бігуни зупинилися у селі Трибухівці, щоб символічно передати факел та передати одне одному більше думок про мир і гармонію у світі.

 

 

Основна зустріч відбулася на дорозі біля с. Поперечки. Передавання факела, спільні фото та знайомство були невід’ємними атрибутами естафети. Потім усі разом вирушили до с. Трибухівці, де на гостей також чекали. Саме тут ми дізналися, що ця всесвітня акція розпочалася ще 27 лютого в Софії (Болгарія) і триватиме до 8 жовтня (всі учасники зустрінуться в Лісабоні – Португалія). Будь-хто міг просто потримати факел, або навіть пробігти із ним кілька кроків чи метрів, головне, щоб всі думки були спрямовані на мир.

 

 

Саме в нашій країні вона стартувала 30 травня на межі з Молдовою і 3 червня фінішуватиме на на межі зі Словаччиною. Український маршрут складає понад 600 км та пролягає Чернівецькою, Хмельницькою, Тернопільською, Івано-Франківською, Львівською та Закарпатською областями.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Цьогоріч серед 23 бігунів були учасники з Сербії, Болгарії, Албанії та Англії, а також українці з Київа, Хмельницького, Рівного, Донецька, Маріуполя, Долини та ін. міст.

 

 

Учасники виконують гімн Всесвітньої естафети

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.