Дванадцять медалей тернопільських біатлоністів

Фото з вільних джерел

Незважаючи на не надто сніжну зиму у нашій країні цьогоріч, у Львівській області таки відбувся чемпіонат України з біатлону.

 

У змаганнях брали участь дорослі, юніори, юнаки та дівчата старшої та середньої вікових категорій. Двадцятеро спортменів привезли на Тернопільщину дванадцять медалей. У місті Сколе та селі Яворів Львівської області були: і гонка переслідування на дистанцію 12,5 км та 10 км, і спринтерська гонка 7,5 км та 10 км, і гонка з масовим стартом 12,5 км, й індивідуальна гонка 7,5 км, і, звичайно ж, одиночні змішані естафети, пише “Спорт Тернопільщини”.

 

Окрім “золотих”, “срібних” та “бронзових” медалей, для одного із спортсменів, а саме Руслана Бригадира, це було змагання на перемогу над собою. Під час цього чемпіонату юніор не лише виборов першість в гонці з масовим ураженням, отримав “бронзи” у спринтерській гонці на 10 км та гонці переслідування на 12,5 км, він ще й виконував норматив на отримання звання “майстра спорту України”.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.