Честь України на чемпіонаті Європи зі змішаних єдиноборств захищатиме тернополянин

Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств цьогоріч відбуватиметься в  м. Дрезден (Німеччина) з 7 по 10 грудня. Одним з учасників змагань буде Павло Малютик.

До участі у цьому чемпіонаті, спортмен готувався наполегливо і здобув перемогу у Кубку України зі змішаних єдиноборств, що відбувався цьогоріч у Дніпрі. В інтерв’ю “Новій Тернопільській газеті”, Павло розповів, що у всеукраїнських змаганнях участь брало близько 200 спортсменів, а у ваговій категорії до 84 кілограм, змагалися понад 30 атлетів. Із чотирьох боїв, за очками він виграв один, а решту – достороково. А ще, навесні цього року, Павло переміг на чемпіонаті зі змішаних єдиноборств серед юнаків.

Тренер спортсмена, Владислав Назарук, який є інтерконтинентальним чемпіоном, говорить, що “змішані єдиноборства  гартують силу духу та характер”.

Бажаємо перемоги Павлу та нових звершень.