Бучачанин привіз “срібло” із кременецького забігу

На Тернопільщині вкорінюється традиція не лише влітку, а й взимку влаштовувати різноманітні забіги. Протяжність кожного індивідуальна (від 2 до 12 кілометрів), але вражень учасники отримують неймовірно багато.

 

 

13 січня різдвяний забіг відбувся у Кременці. У “Щедрику”, так цьогоріч назвали забіг-трейл, брали участь бігуни із Кременця, Тернополя, Бродів, Крупця, Козови, Борислава, Львова та Бучача. Ще в анонсах про те, що відбудеться така подія, було чітко зазначено лімітовану кількість учасників – 50.

 

Три переможці (Фото із мережі Facebook)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасник із Бучача, Михайло Дячек, домагався в дистанції на 4 км. Із Кременця хлопець привіз “срібло”, спершу потрапивши на змагання як уболівальник: “Просто поїхав підтримати наших. Хлопці вирішили велосипедиста теж записати, навіть не звернули уваги на те, що я був зовсім не у спортивному одязі, як інші учасники. Спочатку я думав, що біжу останнім, а виявилося ось як. Посміялися всі разом потім. Брали участь у різдвяному ярмарку. На навіть потім медальки “смачні” вручили. А перебіг мене хлопець із Кременця. Було весело, особливо, коли сніг валив в очі (сміється)”.

 

У дистанції на 10 км переміг учасник із Тернополя.

 

Після змагання (Фото із Facebook)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.