Бучачани побували на Велодні у Тернополі

11 червня Тернопіль долучився до проведення всеукраїнської акції “Велодень”. Учасники велопробігу зібралися на Театральному майдані.  Тут усе починалося: і реєстрація учасників, і показові виступи спортсменів, і маршрут пробігу вулицями міста.

 

 

На такому святі велосипедів побували й бучачани Михайло Дячек та Олег Скожець, які також брали участь у велопробізі.

 

 

 

Уже після поїздки хлопці розповіли, що їм дуже сподобалося. Олег: “Супер. Організатори спрацювали професійно. Усе було на вищому рівні. Єдине про що варто пам’ятати, вирушаючи на подібні заходи, бути обережними. Адже ніхто не застрахований від нещасних віипадків, а уважність та обережність ще нікому не помішала. Особисто дякую працівникам швидкої допомоги та поліції”.

 

Михайло поділився не менш емоційними враженнями, зазначивши, що йому сподобалося ставлення до гостей свята. “Нас одразу забезпечили усім необхідним, на випадок ночівлі. І навіть запропонували допомогти ремонтувати велосепед, якщо це знадобиться”.

 

 

Хлопці ще довго розповідали про смішні випадки, пригадуючи все у найяскравіших деталях, й пообіцяли, що наступного року теж візьмуть участь у такій чудовій акції.

 

P.S. Дякуємо Михайлові Дячеку за світлини з особистого архіву.

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.