Бою між Усиком та Гассієвим поки що не буде

Про це повідомив сам чемпіон світу за версіями WBO та WBC  Олександр Усик.

 

Причиною такого рішення став біль у лікті. Спортсмен звернувся за допомогою і після огляду незалежна медична комісія встановила, що травма не значна, однак це заважатиме йому під час бою. Тому поки що протистояння перенесено на середину червня, але все залежить від самопочуття Олександра.

 

 

Відеозвернення про те, що бій потрібно перенести Усик виклав на своїй сторнці в Instagram, де також попросив вибачення за незручності у команди суперника. Не забарився із відповіддю й останній суперник спортсмена Майріс Брієдіс. Він, до речі, є офіційним запасним на фінальний поєдинок WBSS у важкій вазі, пише “Еспресо”. Боксер запитав про самопочуття українця та зазначив, що почуває себе добре, тому може спокійно замінити теперішнього чемпіона.

 

 

 

Окрім того, якщо перенесений бій відбуватиметься в Росії, Олександр участі у змаганнях не братиме. “Швидше за все, я буду готовий битися наприкінці червня, або на початку липня. І бій точно не відбудеться у Росії. Звичайно, він може пройти у Росії, але тоді у фіналі не буде Олександра Усика, – так прокоментував майбутнє протистояння український спортсмен.

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.