Із професійним святом вітаємо фармацевтів!

Із професійним святом своїх колег вітають фармацевтичні працівники.

 

Ось уже 19 років кожну третю суботу вересня відзначають “День фармацевтичного працівника”. Хочемо побажати насамперед міцного здоров’я вам та вашим родинам, невичерпної енергії, щасливої долі та реалізації найсміливіших задумів.

 

Адже завдяки вам та вашій наполегливій праці вдається повернути здоров’я, а нерідко й життя багатьом людям. Вам притаманні людяність, доброта й терпіння. Ви завжди готові підтримати хворого морально й духовно, та не залишаєте без уваги жодної людини, жодного пацієнта. Простягаєте руку кожному, хто цього потребує. Ви не чекаєте винагород, а щоденно сумлінно виконуєте свою роботу, допомагаючи долати тяжкі хвороби, боротися з епідеміями та рятувати сотні тисяч людських життів.

 

Тому нехай щастить на життєвому шляху і щоб у професійній діяльності ви досягали все нових і нових успіхів. “Бо лікарями й добрим словом лікувати, покликані ми з вами. Так тримати!”

 

P. S. Також зі святом вітаємо колишніх фармацевтичних працівників. Ви стали для нас чудовим прикладом. 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.