Розповідь про те, як я натрапила на скарб…

Оформлення інтер’єру – справа непроста, а ще для людини, яка ніколи таким не захоплювалася, це просто катастрофа. От і мені довелося пройти через “ремонтні муки”, вибираючи стиль, меблі, різноманітні деталі. Ідеї здебільшого черпала із програм про квартирні перевтілення. Скажу відверто – там все дуже дорого, іноді трапляються цікаві та сміливі рішення, але це, на жаль, не для мене.

І ось, здавалося, надію вже втрачено, та й ремонт добігав до логічного завершення, аж раптом мені довелося побувати в будинку, де все облаштовано деревом, точніше дерев’яною вагонкою. Таке сміливе і очевидне рішення чомусь раніше не спадало на думку.

До кожної кімнати підібрано “своє” дерево. Наприклад, у досить великій прихожій я побачила вагонку із горіха, уявляєте? Мене зачарували ці природні візерунки із переливами, що наче хвилі перетікали один в інший. Поєднання таких природніх матеріалів, як камінь та дерево, гармонічно доповнюють одне одного. Це я помітила, коли втрапила до кухні. Мою увагу привернув плавний перехід від горіха до каменю такого ж кольору, а потім від каменю вже червонуватого відтінку до черешні.

Тепло, лише від кольору черешні на кухні, ні з чим не порівняти. Та й взагалі найбільше враження на мене справила саме кухня. Це, як святая святих у будь-якій оселі, адже тут найчастіше збирається уся сім’я, розповідаючи про події, які відбулися за день, та й загалом, ділячись найсокровеннішим. Саме тут я побачила кухню зі справжнього дуба, штучна зістареність якого не давала відвести погляду. А ще ці золоті ручечки на дверцятах. Це вам не тирсоплита, яка через кілька років розсиплеться на очах. Якби в мене була така кухня, я б звідси нікуди не йшла, а куховарила лише із задоволенням.

Саме тут я зрозуміла, що пластик, гіпсокартон, шпаклівка, шпалери, важко порівнювати із деревом. Екологічно чистий, надійний матеріал на довгі роки убереже від ремонтів на років 25, якщо не більше. Дерево легко доглядати (просто кілька разів на рік протирати зволоженою ганчіркою), воно красиво поєднується із каменем, надає інтер’єру багатого вигляду. Так, “багата оселя” – це звучить авторитетно. До речі, ніяких сторонніх неприємних запахів я не відчула. І це ще один плюс саме дерев’яної вагонки.

А у вітальні мене зачарував паркет – золотистий дуб ідеально підійшов до підібраних меблів. Тут усе наче кликало відпочити чи почитати якусь цікаву книжку.

Якщо чесно, покидати таку затишну та приємну оселю не хотілося, але потрібно повертатися до вдосконалення свого будинку. Дякую власникові за цікаво проведений час та сміливе втілення таких чудових ідей.

P. S. Якщо Вас зацікавила така ідея оформлення будинку, телефонуйте: 067-352-18-84.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.