Нас намагалися заблокувати!

У п`ятницю 13 липня 2018 року, була спроба блокування сайту “Бучацький Інформаційний Портал”! Невідомі сили спробували відімкнути сторінку сайту в мережі Інтернет, тому жоден із наших матеріалів було неможливо відкрити упродовж 52 годин. Мабуть комусь із владних осіб не подобається те, що публікується, фіксується та про що інформується. У свою чергу, редакція сайту дотримується правила, що будь-хто МАЄ ПРАВО слухати та читати думки інших людей.

 

Адміністрація сайту приносить вибачення за незручності та запевняє, що всіма шляхами та силами буде захищати сторінку сайту “Бучацький Інформаційний Портал” від блокування та стороннього втручання. Зобов’язуємось і надалі правдиво інформувати населення району про події, що відбуваються на Бучаччині та цікавлять наших читачів!

 

Звертаємо увагу, що 34 Стаття Конституції України стверджує:

 

Кожному гарантується право на свободу думки і слова, на вільне вираження своїх поглядів і переконань.

Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб – на свій вибір.

 

 

Перешкоджання в дотриманні законних прав громадян – карається Законом!

 

 

Також не варто забувати про Закон України “Про інформацію”, де чітко вказано, що ніхто не може обмежувати права особи у виборі форм і джерел одержання інформації (ст. 7). А у випадку із втручанням у професійну діяльність журналістів, контролем за змістом поширеної інформації,  чітко прописано у ст. 24, що ці та схожі дії заборонені.

 

 

З повагою,

редакція Інтернет-видання

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.