Горе-водій Франів, який минулого року на смерть збив Романа Борчука, подав апеляцію

Нагадаємо, що трагедія відбулася у ніч з 8 на 9 жовтня 2017 року у селі Порохова збив Романа Борчука. Досудове розслідування і сам судовий процес тривали майже рік. Тодішній підсудний своєї вини так і не визнав, а всі вибачення, на думку пана Ігоря (батька збитого хлопця) були не щирими та лише про людське око.

 

 

 

Суд визнав Франіва винуватим у порушенні правил безпеки дорожнього руху, внаслідок яких загинув молодий юнак. І призначив покарання у вигляді 7 років позбавлення волі з позбавленням права керувати транспортним засобом на 3 роки. Початок строку покарання винуватцю почали рахувати з 10 жовтня 2017 року.

 

 

 

 

Буквально кілька днів тому з’явилася інформація, що адвокати Франіва подали апеляцію. Засідання відбудеться 14 листопада об 10 годині. Із достовірних джерел відомо, що вони роблять все для того, аби повернути справу назад, тобто починати все спочатку (затягнути апеляцію ще на 1,5- 2 роки), змусити потерпілого Ігоря Борчука заново переживати і без того важку втрату сина. Чи підуть захисники на злочин (підкуп суддів) заради захисту злочинця – можливо.

 

Несправедливості та незаконності може зарадити лише підтримка людей.

Допоможіть згорьованому батькові домогтися справедливості.

Підтримайте.

Прийдіть на засідання 14 листопада у Тернопільському апеляційному суді.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.