Допоможіть Бучацькому осередку ПЛАСТУ!

       ПЛАСТ- національна скаутська організація України, метою якої є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі; спираючись на ідейні засади Пласту, виховувати молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

 

 

 

Бучацька станиця станом на 1 жовтня 2017 року налічує 8 пташат (діти віком 3-5років), 87 новаків(дітей від 6 до 11 років), 50 юнаків(11-18 років), 18 старшопластунів та пластунів-сеньйорів, з яких 12 є виховниками.  Але для реалізації нашої мети, потрібне своє приміщення, щоб діти могли в ньому займатися.  Рішенням  Бучацької міської ради у минулому році Бучацькій станиці для проведення занять з дітьми надано напівпідвальне приміщення  за  адресою:  м.Бучач, вулиця Шкільна, 1.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На даний момент спільними силами пластунів, волонтерів, влади та спонсорів у приміщенні на 50% зроблено капітальний ремонт. Та до повного його завершення потрібно ще багато матеріалів, сил та коштів.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

         Провід станиці та наші діти-пластуни просять небайдужих про допомогу. Нам потрібно шпаклівку, грунтовку, світильники та лампочки для освітлення, котел електричний та труби для опалення. Можливо зможете допомогти коштами на оплату робіт? Чи хтось може іншим чином долучитися до доброї справи?

 

 

Допоможіть нам, будь ласка!

Наперед вдячні за співпрацю та допомогу.

 

        Р/р 26000300600035 АТ «ДержОщадБанкУкраїни»,

        МФО 338545,  Код 39142233

        Контакти:  0676040132-Світлана 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.