Допоможемо Роману Довбенку

                Зважаючи на останні події у нашому місті, мова йде про пошкодження майна одного з громадських активістів Бучача, підтримуємо ініціативу Ігоря Самборського. Він запропонував організувати акцію матеріальної підтримки Романа.

 

Нагадаємо, що вночі 23 березня активісту, який намагається підтримувати хоч якийсь порядок на дорогах – виловлює п’яних водіїв, побили два автомобілі. Про це він повідомив на своїй сторінці у “Facebook”.

 

Влада, зокрема, Мосціпан, отримує велику зарплату, користується автомобілем за наш рахунок, при цьому, зовсім не думаючи про безпеку у нашому місті, а Роман витрачає гроші із сімейного бюджету на пальне, працює без вихідних і навіть серед ночі виїжджає на місце пригоди, хоч не повинен цього робити.  Давайте допоможемо йому відремонтувати автомобілі, адже без справних транспортних засобів він не зможе оперативно реагувати на події.

 

Картка ПриватБанку № 5168 7551 1322 5805

 

 

Редакція “Бучацького інформаційного порталу”

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.