Юнак з Бучаччини переміг у “Караоке на майдані”

Звістка про те, що хлопець із с. Старі Петликівці, що на Бучаччині, вже кілька тижнів не покидає мережу, хоч програла вийшла в ефір ще 6 травня. Задоволені користувачі Facebook обговорюють та схвалять Ігора Целипа за такий чудовий виступ.

 

У першому турі юнак виконав пісню Павла Табакова “Ти моя”, чим неабияк потішив жіночу частину публіки у Києві. У фіналі Ігор “підкупив” глядачів дзвінким голосом та народною піснею “Ой, чий то кінь стоїть”. Учаснику співочого шоу вдалося зібрати 702 гривні. А це на 500 гривень більше, ніж кинули його суперникові.

 

 

В інтерв’ю для газети “Сільський господар плюс” Ігор поділився, що співав ще зі школи, навіть хотів вступити до Національної музичної академії імені Чайковського, але доля склалася інакше і зараз хлопець навчається на другому курсі Ірпінського університету державної фіскальної служби. Також він неодноразово згадує центр дитячої та юнацької “Сузір’я”, де черпав знання з вокалу. А на “Караоке” мріяв потрапити давно, от мрія і здійснилася.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.