Є така місцина на Тернопільщині, куди на вихідні приїжджають більше тисячі туристів

Мова йде про залишки колись неперевершеного палацу та 16-метровий водоспад на річці Джурин у Заліщицькому районі. Красу, яка тішить око та заспокоює душу потрібно шукати недалечко від села Нирків. Якщо мандруєте власним автомобілем, стережіться, бо дорога тут не мед, особливо, спуск у каньйон річки. Але те, що Ви побачите внизу, перекреслить усі хвилювання.

 

Спершу про залишки палацу

Коли дивишся з гори на ці дві вежі посеред дерев, то виникає відчуття казки та таємничості. Але, під’їжджаючи ближче, все це псує сувора реальність. Щоб дістатися до кам’яних велетнів, потрібно пробиратися вгору по вузькій стежинці, тому що навпростець піти не дозволять ворота та охоронець дитячого табору, за яким і розташовані руїни. Опинившись тут, спочатку потрібно пройти повз вже давно забутий 400-літній мурований костел для отців-домініканців. Коли заходиш всередину, одразу хочеться уявити, як саме тут колись було, а допоможуть ще збережені де-не-де фрески та розписи.

 

 

Виходимо і прямуємо до веж. І знову розчарування – як і в залишках костелу одразу помітно, що давно ніхто не наводив тут красу і ще ці просто неймовірні зарості: височезна трава, самосівні дерева, що вже встигли добряче вкоренитися. Не тішить також той факт, що кілька років тому одна із вже втратила шматок стіни і, навіть за великого бажання, відтворити оригінал буде ой як нелегко та недешево… Посумувавши кілька хвилин, згадуємо, що ми приїхали сюди не заради височенних трав, а заради ось цього:

 

Про бурхливий та багатолюдний водоспад

 

 

 

 

Спуспаючись від залишків палацу, все ближче і ближче вчувається шум води. І це й не дивно, бо попереду в нас найбільший рівнинний водоспад України. Але окрім клекоту води, до нас також долинають задоволений сміх та розмови людей, які приїхали сюди відпочити. Намети, шашлики, солодка вата, холодний квас – що ще потрібно для недільного відпочинку? Словами важко описати це водяне видовище, погляньте самі:

 

 

P. S. Сподіваємось, вам не доведеться їхати сюди одразу після дощу, бо навіть у спеку із каньйону важко вибратися.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.