Випускник Бучацького колегіуму отримав 200 балів на ЗНО

А наскільки добре в школі знали хімію Ви? Цьогорічний випускник Ярослав Нечесний знає її не просто чудово, а на всі “відмінно”, які тільки можуть бути.

 

Фото із сайту Бучацького колегіуму

 

 

 

Ярослав родом із Копичинець Гусятинського району. Але навчався у Бучачі з 2016 року – в Бучацькому колегіумі ім. св. Йосафата. Був редактором газети “Цвіт нації” бучацького навчального закладу.

 

 

 

Беручи участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, хлопець, напевно,  навіть не чекав, що результат буде аж таким. А дарма. Адже він неодноразово ставав призером та переможцем різноманітних олімпіад та конкурсів. А наприкінці навчального року навіть став переможцем номінацій “Найкращий ерудит року”, а також “Обдарованість та творчість”.

 

 

 

До речі, у ЗНО з біології, української мови та літератури, Ярослав теж не відстає – по 197 балів з кожного. І став єдиним випускником району, який отримав 200 балів. Сподіваємось, що його бажання стати лікарем, втілиться у реальність і приноситиме щедрі плоди. Дякуємо батькам та вчителям.

 

 

Також варто зазначити, що у сусідньому Монастириському районі також є свій “вундеркінд”. Це Марія Чупа, випускниця Ковалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Дівчина на 200 балів склала біологію.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.