А Ви вже чули про пригодницьку повість, авторами якої є українка та іспанець?

Ця книга стане першим етапом україно-іспанський книжкового проекту, який організували подружжя українки та іспанця.

 

Місією проекту є популяризувати українську літературу і зберегти українську ідентичність через книги як в Україні, так і за її межами, де проблема ця досить актуальна. Але метою є не лише збереження українськости. Тут також присутній благодійний момент. Частина книг повинна втрапити до дитячих будинків, а частина коштів, вилучених за книги, піде на забезпечення притулків для тварин.

 

 

Що ж до першого етапу, то вихід пригодницької повісті у стилі фентезі для дітей – буде чудовим початком.  Ця книга нестиме в собі важливу місію – навчити дружбі, силі духу, сміливості, відданості своїм принципам та збереженню родинних цінностей. Автори Анна та Оскар, як сім’я викладачів, переконані, що  “будь-яка дитина закохається в Нуві та його дивовижні пригоди”.

 

 

Якщо Ви цікавитесь україномовними пригодницькими книгами, заходьте, читайте, дивіться, підтримуйте і нехай вся планета читає “Пригоди маленького Нуві: Незнаний світ”.

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.