А Ви готові долучитися до космічної місії на Марс?

       Це не захопливий сюжет із фантастичного фільму і навіть не назва книги, це реальна можливість втрапити до списку тих людей, хто відсилатиме своє ім’я на “червону планету”. Сотні людей з різних раїн світу вже зареєструвалися і навіть отримали власні “посадкові талони”, читаємо на сайті Радіо Свобода. Таке дослідження американське космічне агентство планує розпочати вже у травні 2018 року. На веб-сайті агенства зазначено, що космічний апарат InSight, який міститиме всі дані, досягне четвертої у Сонячній системі планети у листопаді 2018 року. Він міститиме усі необхідні для роботи інструменти та імена землян.

 

Якщо Ви раптом захочете, щоб Ваше ім’я на силіконовому мікро-чипі відправили у космос, до 1 листопада цього року надішліть онлайн-заявку.

 

За офіцінйими даними космічного агентства, це вже другтй чип, адже на перший вмістилося лише 827 тисяч імен. Зараз загальна кількість охочих долучитися до досліджень космосу сягає вже майже мільйон. І продовжує невпинно рости. Наша ж країна посідає 13 місце у світі за кількість заявок. Вже 14 711 українців отримали свої “квитки” на подорож до Марса.

 

 

Як відомо, Марс є планетою земного типу. Сюди ж зараховуємо Землю, Меркурій і Венеру. Це означає, що у центрі планети є залізне ядро, а її поверхню покриває кора. До того ж, планети земної групи складаються переважно з кисню, кремнію, заліза, магнію, алюмінію та інших важких елементів.

      Основною метою програми космічного агентства є вивчення “внутрішньої сторони” Марсу. Вчених цікавить, як саме сформувалися планети земного типу.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.