Відтепер водії отримуватимуть посвідчення на два роки

     Таким нововведенням потішив майбутніх водіїв Кабмін. У постанові “Про внесення змін до Положення про порядок видачі посвідчень водія та допуску громадян до керування транспортними засобами” мова йде про посвідчення водія видане вперше.

 

 

Таким чином, людина, яка лише закінчила автошколу матиме своєрідний “випробувальний термін” – 2 роки. Якщо за цей час водій матиме не більше двох адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, то зможе обміняти водійське посвідчення без повторного складання іспитів. Натомість, три і більше адмінпорушень, тягнуть за собою складання теоретичних та практичних екзаменів. Окрім того, для водіїв-початківців обмежили максимальну швидкість кермування, тепер вона складає 70 кілометрів на годину.

 

 

Посвідчення водія, видане вперше:

  • документ, отриманий після здачі особою, яка раніше не мала водійського посвідчення;
  • документ, отриманий особою, яка була позбавлена ​​права на керування транспортним засобом, теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі Міністерства внутрішніх справ.

 

 

Нагадаємо також, що з 1 січня наступного року набере чинності ще одна обмежувальна постанова уряду. Йдеться про максимальну швидкість у населених пунктах. З Нового року максимум Вашого авта становитиме вже не 60, а 50 кілометрів на годину. 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.