Відійшов у вічність американський прихильник України

Чесний, принциповий і направду наполеглий Джон Маккейн, сенатор, який найбільше підтримував Україну ще з 2013-го, помер від раку мозку.

 

Ще у молоді роки, йому довелось боротися за життя. Джон потрапляє до полону, де його жорстоко катують і два роки тримають в одиночній камері. Але навіть після виходу із в’язниці, чоловік не опускає рук, а проходить довгі курси фізичної терапії і починає жити заново. А потім його, як сенатора, переобирають шість разів. І якби не Барак Обама, можливо, у 2008-му саме Джон Маккейн став наступним президентом Сполучених Штатів. Але навіть після поразки у виборчій гонці, чоловік не засмутився і надалі продовжував свою сенаторську діяльність. Під час Революції Гідності Джон Маккейн особисто приїхав підтримати Україну і зі сцени на Майдані говорив: “Йдеться про майбутнє, на яке ви заслуговуєте”. Практично до останнього дня він критично ставився до “головоріза”, як сам його і називав – В. Путіна, а також до теперішнього президента США Дональда Трампа.

 

На 82 році життя йому не вдалося перемогти хворобу. Але нехай його слова: “Лише народ України має визначати своє майбутнє”, – ще довго спрямовуватимуть та мотивуватимуть нас на активні дії.

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.