В Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання

 23 травня розпочалася основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року. До того ж, цьогорічне ЗНО поєднуюють із підсумковою державною атестацією, тому його складають всі випускники, які мають намір отримати атестат про середню освіту, пише новинний портал “За Збручем”.

 

 

Саме сьогодні абітурієнти складають тестування з української мови та літератури. За 180 хвилин потрібно впоратися із 58 завданнями. Результати відповідей з “Української мови” та “Власного висловлювання”, або, простішими словами, твору, зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію.

 

 

 

 

 

 

 

Вже 25 травня розпочнуться тестування з іноземних мов: іспанської, німецької та французької, а також англійської, яке відбудеться 29 травня. Тим, хто вирішив здавати математику, варто налаштовуватися на 31 травня, а історія України випробовуватиме випускників загальноосвітніх  закладів 2 червня. З біології, географії, фізики та хімії, тестування відбуватиметься 8, 12, 14 та 16 червня відповідно. До речі, в усіх охочих є також можливість здавати тестування і з російської мови – 6 червня. Нагадаємо, що результати тестувань з усіх предметів будуть оприлюднені до 23 червня.

 

Також з 3 по 12 липня триватиме додаткова сесія ЗНО для тих, хто з поважних причин не міг бути прсутнім під час основої сесії і встиг подати заяву. До таких причин зараховують:

– участь у міжнародних, всеукраїнських заходах або прямування до/з місць їх проведення;

– прямування до/з місць проведення міжнародних, всеукраїнських заходів;

– хвороба в день проведення ЗНО з певного навчального предмета під час основної сесії;

– викрадення одного з документів, потрібних для допуску до пункту проведення ЗНО, що трапилося до проведення ЗНО з певного навічального предмета, але не раніше ніж за 5 календарних днів;

– смерть рідних по крові аьо по шлюбу, яка сталася до проведення зовнішнього незалежного оцінювання з певного навічального предмета, але не раніше, ніж за 7 календарних днів;

– інша причина;

– участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через різке погіршення стану здоров’я або виникнення в пункті ЗНО інших обставин, що могли становити загрозу для життя та здоров’я учасника, бажання пройти ЗНО з цього навчального предмета під час додаткової сесії;

– участь у тестуванні, але неможливість завершення виконання сертифікаційної роботи з певного предмета через допущення щодо абітурієнта порушення процедури проведення тестування.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.