Український електро автомобіль

Вже більше тижня частина користувачів Інтернету, які дізналися про створення “Химери” – українського електрокара, сперечаються щодо оригінальності та новарства цієї моделі. У коменатарях під публікацією Артема Глінського на Facebook можна побачити багато суперечливих думок. Хтось пише про те, що хлопці, які в м. Вишневому Київської області, власними руками виготовили електро автомобіль, молодці, а хтось звинувачує їх у плагіаті, мовляв, він дуже схожий на російську Ладу Равен.

 

 

 

 

Попри всі дискусії у соціальній мережі, “Еспресо” пише саме про український суперкар, опираючись на фотографії автівки, які на своїй сторінці у Twitter виклав Сергій Аквіла. Підтвердженням нашої розробки є публікація на сайті obozrevatel.com, який ілюструє матеріал світлинами середини салону. До речі, всі охочі можуть побачити прототип українського ноу-хау HIMERA-Q на ВДНХ під час спеціалізованої виставки, що відбуватиметься 17-18 червня.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.