Українська “Сторожова Застава” вже захопила Україну

       Нещодавно у прокат України ввірвався пригодницький фентезі-фільм “Сторожова Застава” режисера Юрія Ковальова, для якого він виявився повноматрежною дебютною роботою.  Стрічка створена за мотивами книги Володимира Рутківського, сценарій для якої адаптував дитячий письменник Сашко Дерманський та кіносценарист Ярослав Войцешенко.

 

Над фільмом працювало понад 500 професіоналів. Знімали картину майже на 10-х локаціях, навіть в Карпатах, і спеціально спорудили дерев’яну фортецю на студії FILM.UA. Костюми для акторів шукали навіть у приватних колекріях, окрім того, пошили близько 16о. Використовували також і комп’ютерну графіку, за допомогою якої створили кам’яного монстра. За словами продюсера Єгора Олесова, це кіно підійде для всіх:

“Ми зробили фільм і для дорослих, і для дітей, тому в ньому немає жорстокості та крові. Дуже сподіваюсь, що фільм сподобається українському глядачеві. Найбільшою винагородою для всієї команди будуть повні зали.”

      За сюжетом, звичайний хлопець потрапляє з XXI століття на тисячу років у минуле через активізований сонячним затемненням магічний портал. Тут він стикається з пригодами, зустрічає нових друзів-богатирів – героїв билин, оминає смертельні небезпеки та дізнається, що таке справжня хоробрість.
      Для ознайомлення, пропонуємо переглянути офіційний трейлер.
Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.