Україна у списку держав із високим ризиком тероризму

Такий собі “рейтинг небезпечних країн” сформувало Міністерство закордонних справ Великої Британії.

 

На сторінках британського видання “The Sun,” Україна разом із Туреччиню та Францією стали трьома країнами Європи, де ризик здійснення терористих атак у передсвяткові та святкові дні є досить високим. На черзі після вищезгаданих, вказано також власне Велику Британію, Німеччину, Бельгію і Грецію. Трійка аутсайдерів, шо завершуює десятку небезпечних країн через загрози терактів, визначена Швеція, Ірландія, Італія.

 

 

Така пересторога британської влади викликана минулорічними неодноразовими терактами у місцях великого скупчення людей. Інформація для статті неодноразово оновлювалася після всіх  нещасних випадків. Адже терористична атака може виникнути у будь-якій точці планети коли завгодно.

 

 

У це важко повірити, але навіть такі мальовни ці куточки відпочинку як Австралія, Мальдіви, Таїланд та Філіппіни теж небезпечні. І, безсумніву, лідерами списку залишаються Ірак, Афганістан, Нігерія, Сирія та Пакистан.

 

 

Оприлюднено також рейтинг 10 європейських країн, які найбільше постраждали від тероризму. Україна тут посідає другу сходинку. Це і не дивно, адже у нашій країні точиться кровопролитна війна.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.