У Тернополі триває “Короп-Фест”

Традиційний фестиваль кулінарного мистецтва із с. Коропець “переїхав” до тернопільського парку ім. Т. Шевченка. Різноманіття їжі та напоїв, цікава концертна програма та хороший відпочинок – усе це триватиме до 9 липня.

 

 

 

Розпочалося загальне святкування із грандіозного відкриття увечері 6 липня. Програма 7 липня тішила відвідувачів фестивалю дитячим містечком, танцювальними майстер-класами, грою гуртів “GLORIA BAND” та “Чорні черешні”. На всіх, хто ще не встиг побувати на святі, 8 та 9 липня чекатимуть не менш цікаві заходи. Саме тут варитимуть три тисячі літрів рибної юшки, претендуючи на встановлення рекорду України. До речі, частуватимуть усіх охочих безкоштовно. Упродовж вихідних, на сцені фестивалю гратимуть такі гурти як: “Hero is coming”, “Медовий полин”, “Atlantic Garden”, “Paper planet”, “Ot vinta”, “Триставісім”, “Чумацький шлях”, “Шосте чуття” та інші. Не пропустіть також рекордний запуск небесних ліхтариків та вогняне шоу. До речі, тут можна побачити великого вусатого коропа, від якого діти просто в захваті.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.