Поблизу Каїру знайшли залишки невідомої раніше піраміди

Дивну знахідку виявили археологи неподалік Каїру. Працюючи в районі Дашхур, вчені натрапили на руїни стародавньої піраміди. Як повідомляє міністерство у справах пам’яток старовини Єгипту, залишки страдавньої усипальниці можна вважати здобутком часів XIII династії фараонів (XVIII — XVII століття до нашої ери).

 

 

 

За інформацією Еспресо, знайдена споруда розташована на південь від піраміди Снофру, також відомої як “ламана” або “похила”. Таку назву вона отримала через те, що при її будівництві була загроза обвалу через велику масу кааменів, тому кут нахилу стін біля верхівки складає не звичних 54 градуси, а лише 43.

 

 

 

 

Повертаюсичь до знайденої піраміди, керівник центрального управління міністерства з Каїру і Гізи Аля аш-Шахат так прокоментував ситуацію: “Виявлена частина знаходиться в хорошому стані, археологічна місія продовжить роботи, сподіваючись знайти інші частини піраміди”, читаємо на сайті Еспресо.

Відомо також, що та частина піраміди, яку знайшли, ймовірно, може бути елементом внутрішньої конструкції, наприклад, кородиром чи ходом. Він міг вести у середину почивальні, підніматися до рівня землі та з’єднувати усі наземні кімнати. “Археологи виявили також частину алебастрової таблички з текстом розміром 17 на 15 сантиметрів, уламки гранітних і кам’яних блоків”, – інформує Еспресо.

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.