“Українська весна” все більше і більше дивує Польщу

У Польщі добігає до завершення X Фестиваль культури “Українська весна”. Найцікавішим є те, що таке українське свято відбувається одразу у кількох польських містах: Познані, Лєшні, Тарново Подгурному, Курніку, Боянові і Гнєзні. 

 

 

Від 10 травня наші сусіди змогли побачити дуже багато українського. І “ONUKA”, і “Leksykon”, i Етелла Чуприк, і “DRUMТИАТР”, і Державний академічний Волинський народний хор. Суміш народних музики і танцю, синтез елетронної музики, живих інструментів і текстів, неперевершана фортепіанна гра – все це можна було побачити упродовж фестивалю. Тут проводили лекції, майстер-класи, вистави, виставки, дискусії, спортивні заходи, пікніки. І навіть вчили поляків української мови. Щоправда, для низ українська, як для українців китайська, адже найбліьше проблем виникало із кирилицею.

 

 

 

Для учасників та гостей фестивалю також влаштовували покази фільмів. І “Гніздо горлиці” здобув неабияку прихильність у польського глядача, адже стрічка, показуючи проблеми українські, зачіпає питання еміграції у багатьох польських сім’ях. А ще, це неперевершена можливість показати, що попри всі уподібнення Ураїни з Росією, ми таки дуже різні.

 

 

 

 

Леся Ю.   

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.