Танення льодовиків в Антарктиді: весна чи глобальне потепління?

В Україні наприкінці лютого вже розпочалася весна, а в Антрактиді закінчилося літо. Для клімату кожної частини земної кулі потепління має свої наслідки. Так, за повідомленням The Guardin, Антарктика скидає із себе льодовий панцир. Дані із супутників, які ілюструють танення льоду, ще неодноразово потрібно перевірити.

 

Опираючись саме на супутникові дані, у матеріалі йде мова про те, що морський лід навколо Антарктиди скоротився до найменшої річної позначки, внаслідок антропогенногї діяльності людини. Цьогоріч, загальна площа льоду зменшилася до 2,28 мільйона квадратних кілометрів. Подібний випадок був ще у 1997 році, коли розтануло близько двох з половиною мільйонів квадратних кілометрів льоду.

 

Таке різке зменшення льодяного покриву викликане викидом газів в атмосферу, утворенням парникового ефекту, а також зміною клімату та підвищенням середньодобових температур. Деякі вчені говорять навіть про зміну напрямків вітрів та океанських течій. Кожен із вищевказаних наслідків є причиною того, що гинуть сотні тисяч тварин, життя яких пов’язане саме із низькими температурами, льодом та снігом.

 

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!
Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.