На “Днях українського кіно в Римі” побували й бучачани

До італійської столиці приїхало українське кіно.

З 1 по 4 червня у Римі відбувався фестиваль кіно, де всі охочі могли переглянути стрічки українських режисерів: “Жива Ватра” Остапа Костюка, “Тркбач” Анатолія Матешка, “Моя бабуся Фані Каплан” Олени Дем’яненко, не обійшлося і без класики – “Білий птах з чорною ознакою” Юрія Іллєнка.

 

 

 

Українські активісти та волонтери – дівчата в національних костюмах, які працювали над інформаційним забезпеченням про майбутню подію, на порозі кінотеатру зустрічали членів української делегації (Глава Держкіно України, засновник благодійного фонду, продюсери, режисери, актори) хлібом-сіллю.

 

 

 

 

 

Найбільше до душі глядачам припала стрічка “Гніздо горлиці” Тараса Ткаченка, яка й відкривала фестиваль. До речі, саме вона була створена у співпраці з італійськими партнерами. Головну героїню у фільмі зіграла українська театральна та кіноактриса Римма Зюбіна. Вона особисто спілкувалася з українською діаспорою, обговорюючи фільм та долю українських жінок заробітчан. І навіть зробила кілька знимків із заробітчанами з Бучача.

                        

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.