Кольоровий вибух в Індії

Саме зараз в Індії святкують традиційний фестиваль Холі. Як повідомляє сайт ZN,UA, просто незліченна кількість яскравих фото заповнили усі соціальні мережі. Учасники фестивалю завантажують пістряві та різнобарвні світлини. За інформацією Вікіпедії, таке свято весни поширене і в Пакистані, Бангладеші, Непалі, Шрі-Ланці. Кольоровий вибух триває кілька днів та зазвичай припадає на кінець лютого – початок березня.

 

Не лише місцеве населення збирається, щоб обсипати одне одного різнокольоровими пудрами, туристи з усього світу їдуть на цей фестиваль, аби позитивно зарядитися на цілий рік. Свято кольорів символізує початок весни, пробудження природи. За повідомленнями з сайтів, які писали про це дійство, знаходимо інформацію про те, що за кожним днем святкування вже традиційно закріплені певні заходи. Це, беззаперечно, додає святу певної ритуальності.

 

Традиція проведення свята кольорів ширюється і на Україну, але проводять його зазвичай наприкінці літа. Так, цьогоріч, фестиваль відбуватиметься у Києві 12-13 серпня.

 

Леся Ю.

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.