Хто цього року очолюватиме журі Каннського кінофестивалю?

На офіційній сторінці Каннського фестивалю “FESTIVAL DE CANNES”, з’явилася інформація про одного із членів журі. За традицією, кожного року цю подію очолює нова визначна особистість, як-от, Квентін Тарантіно (2004), Роберт де Ніро (2011) та Стівен Спілберг (2013). Як повідомляють, у 2017 році на 70-річний ювілей фестивалю, очолити журі згодився Педро Альмодовар.

Іспанський кінорежисер, сценарист і актор отримав багато кінопремій, зокрема 2 “Оскари”, 2 “Золотих глобуси”, 4 премії “Гойя”, 4 премії “BAFTA”, 4 премії “Сезар”. За допомогою іронії, комедії, мелодрами та кітчу у своїх фільмах митець показує типове іспанське життя.

Як зазначає Педро, коментуючи згоду на головування, “це велика відповідальність і я присвячу себе повністю…” На думку організаторів, Педро Альмодовар ідеально підходить, щоб відзначити саме 70-річний ювілей, адже він знає багатьох акторів, режисерів і “за 35-річну фільмографію цей віртуозний оповідач налагодив міцний зв’язок із кіноманами у всьому світі”.

Щорічний міжнародний кінофестиваль відбудеться у Франції з 17 по 28 травня цього року.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.