21 березня – Міжнародний день лісів

 

 

 

За інформацією із сайту Альманах визначних подій, сьогодні увесь світ відзначає Міжнародний день лісу або Всесвітній день захисту лісів. Його затвердили у 1971 році на 23-й Генеральній Асамблеї ООН.

 

 

 

 

 

 

Значення та важливість лісів часто недооцінюють, через це їхня загальна площа різко зменшується. Часто так буває, що виріжуть значну частину території, а на противагу нового дерева не посадять. Такими темпами уже через кілька років нам бракуватиме кисню, адже ліси – легені нашої планети. Дітей із початкових класів вчать, що ліси, сади та одинокі дерева потрібно берегти та насаджувати нові.

 

За даними Вікіпедії, загальне лісопокриття у світі скоротилося із 80 млн км² до 30 млн км² і цифра невпинно росте.

Про стан українських лісів згадувати боляче, бо замість того, щоб розчищати хащі, забираючи хворі та сухі дерева, “любителі природи” вирубюють найкращі. А людська байдужість та немічність духу вже просто немає межі – 20 метрів залишилося до смітника, а вони біля найближчого дерева викидають сміття, або часто перед очима постає картина: помешкання людей біля лісів та купи всякого мотлоху.

 

 

 

Добре, що бур’яни та листя перегниють, а що казати про целофан, пластик, пінопласт?

 

Люди, будьте людиними! Не забруднюйте лісів і не знищуйте дерев!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.