У передчутті “Євробачення – 2017”

Як відомо, “Євробачення – 2016” виграла Джамала, яка представляла на конкурсі Україну. Наступне пісенне змагання пройде саме в нашій країні вже у травні цього року. Досить довго залишалася загадкою назва міста, яке прийматиме таку важливу події. Ще від серпня минулого року між мешканцями міст-коркурсантів тривала боротьба за першість. У змаганні між Херсоном, Дніпром, Львовом, Одесою та Києвом, перемогу виборола столиця.

Залишилося лише все підготувати та організувати. Саме із такою метою 30 січня відбулася зустріч Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із представниками Європейської мовної спілки. В обговоренні нюансів проведення пісенного конкурсу брав участь Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко, Міністр культури Євген Нищук та голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України від Європейської мовної спілки Олег Наливайко. Іншими словами, “раніше утворений та очолений Прем’єром організаційний комітет щодо проведення «Євробачення»”, – пише Урядовий портал.

За словами Володимира Гройсмана, проведення такого конкурсу є дуже важливим для України. “Ми докладемо усіх зусиль для того, щоб усі організаційні питання були вирішені на найвищому рівні, щоб усе було за правилами і принципами Спілки”, – зазначив Прем’єр.

30 січня було офіційно представлено логотип і гасло “Євробачення – 2017”.

Під гаслом “Celebrate Diversity”, що в перекладі означає “Шануємо розмаїття”, варто розуміти “об’єднання Європи і країн поза її межами, громадяни яких зберуться разом, щоби вшанувати те, що нас поєднує і те, що відрізняє один від одного, робить нас унікальними”, – повідомив виконавчий директор конкурсу Йон Ола Санд. За основу логотипу, як бачимо, взяли українське намисто, яке наші предки ще з давнини вважали не лише прикрасою, а й могутнім оберегом.

Залишається загадкою ім’я учасника, який представлятиме Україну на пісенному конкурсі, адже відбір конкурсанта від України розпочнеться 4 лютого, а фінал національного відбору – 25 лютого. Відомо, що прямі ефіри національного відбору вестиме Сергій Притула, а оцінюватимуть співаків будуть Джамала, Костянтин Меладзе, Андрій Данилко та, безумовно, глядачі за допомогою текстових повідомлень.

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.