Сьогодні – всесвітній день книг і авторського права

Саме сьогодні Ви маєте всі підстави для того, щоб ввечері відпочити за читанням. Адже лише так можна віддати належне книгам, які є джерелами знань, комунікацією між поколіннями та чудовим способом подолання життєвих негод.

 

 

Цікавим у встановленні цього дня є те, що саме 23 квітня відійшли у вічність Вільям Шекспір, Мігель де Сервантес, Інка Ґарсіласо де ла Веґа, Жозеф Пла та інші видатні письменники. Лише роки смерті різні.

 

До речі, у цей день по всьому світі заведено влаштовувати книжкові ярмарки та виставки. А в Барселоні навіть прийнято дарувати троянду кожному, хто придбав книгу. І ця традиція існує вже майже 90 років.

 

 

 

 

До того ж, не обійтися і без авторів, які і створюють книги. Незважаючи на цивілізованість нашого світу, навіть авторським правам потрібен захист, адже історія показує, що вже неодноразово ідею та творіння справжніх геніїв ставали власністю недобросовісних писак. Тож автори, захищайте свої права, пам’ятаючи, що можете і повинні це робити.

 

 

 

 

Леся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.