Сьогодні День народження Основного Закону нашої держави

Вже 21 рік поспіль 28 червня вся країня святкує День Конституції України – Основного Закону держави. Шлях, яким пройшла Україна до створення свого Закону виявився довгим та важким. Адже після прийняття Незалежності у 1991 році, все законодавство ґрунтувалося на Конституції Української РСР.

 

 

Саме у цьому документі прописані усі, так би мовити, правила, яких потрібно дотримувати, проживаючи в Україні. До такого особливого дня, 24 канал зібрав цікаві факти про Основний закон нашої держави. Цікавим виявилося те, що у період з 1990 по 1996 роки розглядали аж 15 проектів Конституції України. А ще, розгляд проекту теперішнього Закону, тривав майже безперервно упродовж 24 годин. Архімед вигукнув “Еврика!”, коли випадково відкрив основний закон гідростатики, а першими словами О. Мороза після прийняття Конституції стали: “Є Конституція!”. У нашої Конституції навіть є “менша сестра” – мініатюрна, розміром 2 на 3 см., книжечка, яка вміщує 160 сторінок і була презентована у 2011 році.

 

 

Зі святом Вас, краяни!

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.