Слухайте радіо. Сьогодні – його день

Радіо – один із тих видів засобів масової інформації, що дозволяє повністю зосередитися на справі, яку робиш. Мова йде про те, що коли працюєш над чимось, то телевізор відволікає, бо хочеться подивитися на екран, газета чи журнал взагалі не читатимуться, а радіо – це саме те, що  треба.

 

 

 

 

А чи знали Ви, що 6 травня виповнилося 129 відколи у Парижі було завершено будівництво Ейфелевої вежі. І якби не радіо, то її б через 20 років демонтували. Щоправда, після появи радіозв’язку, вежу почали використовувати для установки антен.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Не менш цікавою є історія слова “хакер”. Адже на початках поширення радіо, хакерами називали людей, які зламували паролі на секретних станціях.

 

 

 

 

 

 

До речі, навіть бактерії дотичні до радіо. Майже десять років тому французький вчений-вірусолог висунув гіпотезу, що вони можуть спілкуватися між собою через радіохвилі. А вже сучасні дослідження довели, що бактерії можуть генерувати радіосигнали.

 

 

 

Завдяки радіозв’язку у кінці XIX століття було врятовано пасажирів пароплаву “Масенс”, який тонув.

 

 

Приємного відпочинку з улюбленою хвилею.

 

 

Леся Б.

 

 

 

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.