Рятувальники б’ють на сполох – Тернопільщина потерпає від підпалів сухої трави!

Лише зійшли сніги, а люди вже взялися за невинні на перший погляд спалювання сухої трави та інших рослинних залишків. Вважаючи, що  таким чином вони оновлюють трав’яний покрив, насправді, вогонь завдає більше шкоди.

 

 

Про згубні наслідки попереджають не лише надзвичайники, а й екологи, адже пожежі загалом мають негативні наслідки. Вони зменшують родючість ґрунтів, не лише знищуючи домівки птахів та звірів, а й безпосоредньо усіх мешканців трав’яних осередків. Вогонь пошкоджує кору дерев та може поширитися на будівлі неподалік. І, безперечно, дим від горіння шкодить людям та забруднює атмосферу.

 

 

На Бучаччині, за перші дні весни, було зафіксовано кілька випадків підпалів. Користувач мережі Facebook Михайло Дячек став випадковим свідком лісової пожежі. Хлопець навіть зняв відео, закликаючи не підпалювати траву.

 

 

Надзвичайники повідомляють про ліквідацію пожежі сухої трави у селі Рукомиш. Там 3 березня ввечері загорання поширилося на ділянку лісу, площею 1,5 га.

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.