Річниця двох українських революцій

Сьогодні, окрім традиційного, як в народі кажуть, “Михайла”, в Україні відзначають День гідності та свободи. Саме 21 листопада згадуємо про всіх, хто відстоював наше майбутнє і у 2013-2014, і у 2004 роках.

 

УНІАН

П’ять років пройшло відколи розпочалася Революція Гідності (Євромайдан). Це був час, коли люди свідомо виходили на мирний протест через те, що  тодішній уряд під керівництвом М. Азарова, призупинив процес підписання Угоди про Асоціацію з Євросоюзом. Ні сніг, ні холод не стримували волевиявлення народу: студенти не ходили на навчання, багато краян не виходили на роботу. Як згадує УНІАН, “ще більше українців захотіли висловити свою незгоду з рішенням уряду на наступний день. До вечора 22 листопада кількість протестувальників у Києві вже обчислювалася декількома тисячами. Після спроби мітингувальників встановити перші намети між правоохоронцями та протестувальниками відбулися перші серйозні сутички.  А вже 24 листопада відбулися перші масові мітинги: у Києві на Народне віче вийшли близько 100 тисяч учасників, у Львові – близько 20 тисяч.

 

 

Так, народ може багато, особливо, якщо він – одне ціле. Якщо разом ми прагнутимемо до змін, то все у нас вдасться, лише не потрібно опускати руки та не піддаватися сумнівам.

 

Олеся Б.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.