Про танцюриста з України зняв кіно американський режисер

             Про яскравого та талановитого танцюриста сучасності українського походження знає увесь світ. Сергій Полунін – у свої 27 уродженець м. Херсон встиг стати прем’єром лондонського Королівського балету і Московського театру імені Станіславського і Немировича-Данченка, танцювати у Ла-Скала, Большому театрі та отримати низку престижних нагород.

 

Після виходу з балетної трупи Сергій почав реалізовувати себе і в модельному бізнесі (для бренду одягу Marc Jacobs), і танцював головні партії в театрах Європи, і навіть брав уроки акторського мистецтва. До речі, акторським дебютом для хлопця є стрічка “Вбивство у “Східному експресі”, який презентуватимуть у литопаді. А вже наступного року на екрани вийде “червоний горобець”, де Сергій зіграє танцюриста і партнера однієї  героїнь.

 

Що ж стосується документальної біографічної стрічки про Сергія Полуніна, то його зняв оскароносний режисер Стів Кантор. До речі, у США прим’єра відбулася у середині вересня і навіть встигла втрапити у номінацію “Найкращий бритаснький документальний фільм” Премії британського незалежного кіно. В Україні прем’єра фільму припала на 24 жовтня. У стрічці можна буде побачити навчання у Херсоні, Києві, стрімку кар’єру в Королівському Балеті в Лондоні. До слова, багато відеоматеріалу з дитинства танцюриста відзняла його мама.

 

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.