Про дівчину з Тернополя говорить вся Україна

19-річна тернополянка Марія Стопник стала зіркою першого кастингу шоу “Х-Фактор 8”. Завдяки пісні Jessie J “Mama Knows Best” виконавиця отримала 4 “Так” від зіркових тренерів вокального проекту, пише інформаційно-аналітичний портал “Topnews.in.ua”. Руденька кучерява дівчина на сцені поводила себе як професійна співачка. Вона не просто виконувала композицію, а проживала її, чим ще більше сподобалася суддям.

 

 

Але на цьому таланти дівчини не закінчуюються. Стало відомо, що Марія зіграє головну роль у повнометражному художньому фільмі “Серафима”. В основу сюжету покладено трохи містики і драми, де звичайна семирічна дівчинка після нещасного випадку отримує нові знання та навички. Вона починає знатися на травах та створювати різні отрути. Глядач стає свідком зовсім непростого життя Серафими. До слова, проект саме цієї стрічки, режисера і сценариста Марисі Нікітюк, став переможцем Десятого конкурсного відбору Держкіно.

 

 

Побажаємо Марії успіхів, а українські глядачі нехай стануть першими свідками сходження нового українського таланту.

 

 

Леся Ю.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.