Про Чорнобильську катастрофу. І не тільки про неї

Від того страшного 26 квітня минув вже 31 рік. До сьогодні достименно невідомо скільки ліквідаторів зазнали несумісних із життям опромінень. Людство ще й досі не оговталося від того вибуху, адже кожного дня радіація нагадує про себе. Так, саме людство, адже від аварії постраждали не лише українці…

 

 

На сайті “Еспресо” триває опитування “Чи можливе повторення Чорнобильської катастрофи?” Не повірите, але 72 % опитаних, вважають, що це цілком реально. Зважаючи на такі результати, у нашій країні залишатися небезпечно. У частини українців вже давно з’явилася думка тікати. Бігти і навіть не оглядатися, адже жити стає неможливо: податки великі, зарплати маленькі, соціального захисту немає, немає забезпечення порядку, чиновники роблять що хочуть і навіть не червоніють, а тут ще й загроза нової катастрофи.

 

 

До речі, нещодавно з’явилося повідомлення про те, що на Черкащині сталася хімічна катасторфа. Як пише сайт “Корупція”, на дорозі перевернувся причіп, де було десять тонн аміачної води. Внаслідок падіння, цистерна була ушкодженна і з неї витікала небезпечна рідина. Як з’ясувалося пізніше, перевезення небезпечного вантажу відбуваллося незаконно, а ліквідовувати усі наслідки аварії рятувальникам та правоохоронцям довелося у спеціальних костюмах (відео з місця події дивіться у рубриці “відеоновини”). І знову страждатимуть ні в чому не винні люди, адже повітря та вода, які забруднюються найперше, нам потрібні найбільше.

 

Про наслідки усіх “перевернутих цистерн” дізнаємося через кілька років, а сьогодні згадуємо всіх тих, хто життям заплатив за ліквідацію радіаційної катастрофи.

ДЯКУЄМО ЗА ТЕ, ЩО ВІДВІДАЛИ НАШ САЙТ, ЗА ДОВІРУ І ЗА УВАГУ!!!

КОМУСЬ БУЛО Б ВИГІДНО, ЯКБИ МИ МОВЧАЛИ!

Редакція сайту не несе відповідальності за достовірність розміщеної інформації, і не має можливості перевіряти достовірність розміщеної інформації.
Думка редакції сайту може не співпадати з думками авторів статей, чи коментарів.